Megafog – Środek wspomagający zamgławianie

megafog-5l-doce

Megafog - Nośnik mgły

Proces zamgławiania jest efektywniejszy w trakcie stosowania odpowiedniego dodatku w postaci nośnika mgły dodawanego do substancji czynnej. Nowym, skutecznym oraz bardzo wydajnym nośnikiem mgły jest preparat naszej produkcji – MEGAFOG.

Opakowania:  1L 5L 20L 

 

 


 

Chciałbyś zamówić preparat? Wyślij nam wiadomość na biuro@docte.pl lub zadzwoń +48 690 900 068.

Opis PreparatuInstrukcja StosowaniaZastosowanie

To środek, który bardzo skutecznie poprawia właściwości mgły „gorącej” jak i „zimnej”. W skład preparatu wchodzą substancje, 

gliceryna-glikol-wykres

które dzięki swoim właściwościom zwiększają stabilność oraz zmniejszają wielkość kropli środków biobójczych. Dodatek nośnika Megafog dzięki swoim właściwościom skutecznie poprawia słabe właściwości wody, jako nośnika większości środków owado i grzybobójczych oraz środków dezynfekcyjnych. Zwiększa zasięg zamgławiacza, a powstała mgła utrzymuje się w powietrzu przez dłuższy czas i przedłuża działanie środków. Megafog umożliwia równomierne rozprowadzenie zamgławianego preparatu w pomieszczeniu lub na zewnątrz i może istotnie zmniejszać jego ilość konieczną do skutecznego zabiegu.

Stosować w proporcji: 100 - 200 ml preparatu Megafog na 1 L podawanego środka czynnego (roztworu roboczego preparatu) na 1000 m3.

Pomieszczenie, w którym wykonano zabieg zamgławiania, należy pozostawić zawsze zamknięte przynajmniej przez 60 minut (im dłużej, tym lepiej) przy wyłączonej wentylacji i zamkniętych oknach i drzwiach.

Przed przystąpieniem do sporządzania roztworu roboczego dokładnie ustalić potrzebną jego ilość. Roztwór roboczy danego środka aktywnego przygotować zgodnie z obowiązującą etykietą - instrukcją stosowania tego środka. Dokładnie wymieszać.

Megafog jest adiuwantem, czyli preparatem wspomagającym działanie produktów biobójczych oraz środków ochrony roślin. Daje to szerokie i nieograniczone spektrum działania.                                                  

Stosowany m.in.  w:
- zwalczaniu komarów, kleszczy, much i innych tego typu,
- dezynsekcji obiektów zamkniętych oraz obszarów otwartych,
- obiektach inwentarskich,
- ogrodnictwie: szklarnie, tunele, pieczarkarnie,
- zakładach wylęgu drobiu,
- magazynach,
- zabiegach i procesach, w których można poprawić skuteczność środka czynnego poprzez aplikację roztworu tego środka czynnego w formie mgły.

Chciałbyś zamówić preparat? Wyślij nam wiadomość na biuro@docte.pl lub zadzwoń +48 690 900 068.