Preparat do mycia i dezynfekcji

Dezynfektol B

Dezynfektol B to nowoczesny preparat biobójczy służący do mycia i dezynfekcji. Preparat ten świetnie spisuje się w przemyśle spożywczym czy także jako środek do mat dezynfekcyjnych! Zabija bakterie chorobotwórcze, skutecznie niszczy grzyby pleśniowe i ich zarodniki. Dezynfektol B jest produktem biobójczym bezpiecznym dla ludzi, zwierząt i środowiska. Jest bardzo odporny na działanie wysokich temperatur oraz ulega szybkiej biodegradacji.

Zastosowanie Dezynfektolu-b

- Przy dezynfekcji wstępnej
- Podczas zamgławiania termicznego
- Podczas zamgławiania ULV
- Jako środek do mat dezynfekcyjnych
- Do dezynfekcji urządzeń i powierzchni

dezynfektol b

Dlaczego wybrać Dezynfektol-b?

Preparat jakim jest dezynfektol-bskutecznie sprawdza się przy dezynfekcji większości powierzchni. Świetnie sprawdza się w odkażaniu urządzeń, maszyn, obiektów, powierzchni w przemyśle mięsnym, mleczarskim, rybnym, browarniczym, owocowo-warzywnym a także w indywidualnych gospodarstwach rolnych.

Cechy preparatuStosowanieDo pobrania
Producent: Docte Sp. z o.o.
Opakowania: 5L, 20L
Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu 10%
Nr pozwolenia: 4795/12
Atest: PZH/HT 3079/2015

Oprysk na powierzchniach i sprzętach
Użyć Dezynfektol B w stężeniu min. 0,5% (50ml preparatu na 10l wody). Rozprowadzić przy użyciu opryskiwacza lub myjki pod ciśnieniem, w ilości ok. 300ml/m2.
Zamgławianie
Sporządzić roztwór roboczy w ilości: 1l Dezynfektol B rozrobić w 3-5l wody na 1000 m3 kubatury budynku. Zamgławiać przy użyciu zamgławiaczy termicznych. Przy podwyższonym zagrożeniu epizootycznym zwiększyć dawkę do 2l/1000 m3. Stosować dodatek nośnika mgły MEGAFOG.
Dezynfekcja obuwia
Stosować w stężeniu 5% (500ml preparatu na 10l wody). Wymieniać w przypadku silnego zabrudzenia organicznego lub co 3-4 dni.

Kontakt

Jeśli zainteresowała cię oferta naszych produków śmiało skontaktuj się z nami!

 

Zadzwoń lub napisz

Docte Sp. z o.o.
+48 690 900 068, biuro@docte.pl
Poniedziałek - Piątek, 8:00-16:00

 Akceptuję politykę prywatności