Preparat wirusobójczy

Dezynfektol V

Dezynfektol V to preparat o działaniu wirusobójczym mający zastosowanie w obszarze prywatnym, publicznym i medycznym. Posiada działanie drożdżakobójcze oraz wirusobójcze w obszarze weterynaryjnym i jest skuteczny w zwalczaniu wirusa ptasiej grypy i koronawirusów.

Zastosowanie Dezynfektol V

przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń, urządzeń oraz powierzchni, zarówno mających jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w obiektach prywatnych, publicznych, przemysłowych oraz w obszarze higieny weterynaryjnej.

dezynfektol b
Cechy preparatuStosowanieDo pobrania
Producent: Docte Sp. z o.o.
Opakowania: 5L, 20L
Substancja czynna: Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu 10%
Nr pozwolenia: 8826/22

– Działanie wirusobójcze w obszarze prywatnym, publicznym i medycznym – zalecane stężenie roztworu wodnego 1% (należy rozcieńczyć 100 ml preparatu w 10 l wody), czas 60s, temp. 20˚C. Dezynfekować czyste powierzchnie.
– Działanie wirusobójcze w obszarze weterynaryjnym – zalecane stężenie roztworu wodnego 1% (należy rozcieńczyć 100 ml preparatu w 10 l wody), czas 30 min, temp. 20˚C. Dezynfekować czyste powierzchnie.
– Działanie drożdżakobójcze w obszarze weterynaryjnym – zalecane stężenie roztworu wodnego 0,5% (należy rozcieńczyć 50 ml preparatu w 10 l wody), czas 60 min, temp. 10˚C.